Social Timeline (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Weight
cs: Váha

en: Feed
cs: Zdroj

en: Icon
cs: Ikona

en: Total
cs: Celkem

en: Active
cs: Aktivní

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Columns
cs: Sloupce
