Social Timeline (8.x-2.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Weight
cy: Pwysau

en: Feed
cy: Porth

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Active
cy: Gweithredol

en: Limit
cy: Terfyn

en: Please wait...
cy: Arhoswch...
