Social Timeline (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Weight
da: Vægt

en: Icon
da: Ikon

en: Total
da: I alt

en: Active
da: Aktiv

en: Limit
da: Grænse

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: Timeline
da: Tidslinje

en: Columns
da: Kolonner

en: Light
da: Lyst

en: Config
da: Konfigurér

en: Dark
da: Mørkt
