Social Timeline (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Weight
hu: Súly

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Icon
hu: Ikon

en: URL
hu: Webcím

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Active
hu: Aktív

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Limit
hu: Korlát

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Timeline
hu: Idővonal

en: Skin
hu: Smink

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Light
hu: Világos

en: Config
hu: Beállítás

en: Dark
hu: Sötét

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása
