Social Timeline (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Weight
is: Vægi

en: Feed
is: Veita

en: Icon
is: Táknmynd

en: URL
is: vefslóð

en: Total
is: Samtals

en: Active
is: Virkt

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...
