Social Timeline (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Active
km: សកម្ម

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...
