Social Timeline (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Weight
pl: Waga

en: Feed
pl: Zasób

en: Icon
pl: Ikona

en: Total
pl: Razem

en: Active
pl: Aktywne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Skin
pl: Skórka

en: Columns
pl: Kolumny

en: Light
pl: Jasny

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Dark
pl: Ciemny
