Social Timeline (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Weight
sv: Vikt

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Icon
sv: Ikon

en: Total
sv: Totalt

en: Active
sv: Aktiv

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Limit
sv: Begränsning

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: Skin
sv: Skal

en: Columns
sv: Kolumner

en: Light
sv: Ljust

en: Config
sv: Konfiguration

en: Dark
sv: Mörkt
