Social Timeline (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: URL
ug: ئادرېس

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى
