Social Timeline (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Weight
ca: Pes

en: Feed
ca: Canal

en: Icon
ca: Icona

en: Active
ca: Actiu

en: Limit
ca: Límit

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Skin
ca: Aparença

en: Columns
ca: Columnes

en: Light
ca: Clar

en: Config
ca: Configuració

en: Dark
ca: Fosc
