Social Timeline (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Weight
sl: Teža

en: Active
sl: Aktiven

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...
