Social Timeline (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Weight
fi: Paino

en: Feed
fi: Syöte

en: Icon
fi: Ikoni

en: Total
fi: Yhteensä

en: Active
fi: Voimassa

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Columns
fi: Palstat

en: Light
fi: Vaalea

en: Config
fi: Asetukset

en: Dark
fi: Tumma
