Social Timeline (8.x-2.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Weight
ku: سەنگ

en: Active
ku: چالاکە

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...
