Social Timeline (8.x-2.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Weight
oc: Pes

en: Feed
oc: Flux

en: Active
oc: Actiu

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: Skin
oc: Abilhatge

en: Columns
oc: Colomnas
