Social Tracking (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Label
it: Etichetta

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: About
it: Informazioni

en: Web services
it: Web service
