Social Tracking (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Label
ka: სათაური

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
