Social Tracking (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Label
lt: Etiketė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos
