Social Tracking (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Label
sk: Označenie

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby
