Social Tracking (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
