Social Tracking (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Provider
ar: المزود

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب
