Social Tracking (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
