Social Tracking (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Label
gl: Etiqueta

en: Provider
gl: Proveedor

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: label
gl: etiqueta
