Social Tracking (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Provider
id: Penyedia

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: About
id: Tentang

en: Web services
id: Layanan web

en: label
id: etiket
