Social Tracking (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: description
nl: beschrijving

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices
