Social Tracking (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Label
da: Etiket

en: description
da: beskrivelse

en: Provider
da: Udbyder

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services

en: label
da: etiket
