Social Tracking (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
