Social Tracking (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: About
is: Um
