Social Tracking (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Label
pt: Rótulo

en: description
pt: descrição

en: Provider
pt: Provedor

en: Basic settings
pt: Configurações básicas

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: About
pt: Sobre

en: Web services
pt: Serviços web

en: label
pt: rótulo

en: Tracking ID
pt: ID de Rastreamento
