Social Tracking (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Label
uk: Мітка

en: description
uk: опис

en: Provider
uk: Постачальник

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: label
uk: мітка

en: Deleted @label.
uk: Видалено @label.
