Social Tracking (8.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы
