Social Tracking (8.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
