Social Tracking (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Label
fi: Tunnus

en: description
fi: kuvaus

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: label
fi: etiketti
