Social Tracking (8.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Label
km: ស្លាក

en: About
km: អំពី

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
