Social Tracking (8.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: About
ne: बारेमा
