Social Tracking (8.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Label
pt: Etiqueta

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: About
pt: Sobre
