Social Tracking (8.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Label
sl: Oznaka

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
