Social Tracking (8.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Label
te: లేబుల్

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు

en: About
te: గురించి
