Social Tracking (8.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: About
th: เกี่ยวกับ
