Social Tracking (8.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: description
vi: mô tả

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: About
vi: Giới thiệu

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: label
vi: nhãn
