Social Tracking (8.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: ID
az: İD

en: Provider
az: Provayder

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri
