Social Tracking (8.x-1.0-beta5) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Description
de: Beschreibung

en: Label
de: Beschriftung

en: description
de: Beschreibung

en: Provider
de: Anbieter

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: About
de: Über

en: Web services
de: Web-Dienste

en: label
de: Beschriftung

en: Deleted @label.
de: @label wurde gelöscht.

en: Exclude admin pages
de: Verwaltungsseiten ausschließen
