Social Tracking (8.x-1.0-beta5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Label
jv: Judul

en: About
jv: Ngenani

en: Web services
jv: Layanan web
