Social Tracking (8.x-1.0-beta5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Provider
sr: Провајдер
