Social Tracking (8.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Label
sv: Etikett

en: description
sv: beskrivning

en: Provider
sv: Leverantör

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: label
sv: etikett
