Social Tracking (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Label
bg: Заглавие

en: Web services
bg: Уеб услуги
