Social Tracking (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Label
ca: Etiqueta

en: description
ca: descripció

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web

en: label
ca: etiqueta
