Social Tracking (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Provider
eo: Provizanto
