Social Tracking (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: description
hu: leírás

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: label
hu: felirat

en: Exclude admin pages
hu: Adminisztrációs oldalak kizárása
