Social Tracking (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
