Social Tracking (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Label
ja: ラベル

en: description
ja: 説明

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: About
ja: アバウト

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: label
ja: ラベル
